Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Naszą misją było nie tylko stworzenia niepowtarzalnego miejsca i wyjątkowego sklepu, ale przede wszystkim inspirowanie naszych Klientów. Inspirowanie ich do poszukiwania coraz ciekawszych upominków i sposobów na zaskakiwanie najbliższych. Personalizowane prezenty pozwalają na niesamowitą kreatywność, nieoczywiste połączenia i rozwiązania. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci w wyborze wyjątkowego prezentu i stworzenie go z najwyższą starannością. Wiemy, że odpowiednio dobrany upominek podkreśli wyjątkowość chwili i pomoże w zachowaniu ulotnych wspomnień na zawsze. W jaki sposób nadajemy upominkom niepowtarzalny charakter? Poprzez personalizację otrzymujemy coś, czego nie znajdziesz na sklepowych półkach. Każdy upominek w naszym sklepie powstaje dzięki wspólnej pracy kreatywnych grafików i specjalistów do sprzedaży internetowej. Asortyment ciągle poszerzamy o nowe produkty, a to wszystko robimy w jednym celu – by dostarczać naszym Klientom prezent marzeń. Zazwyczaj udaje nam się to dzięki naszej niezwykłej ofercie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ePrezenty.pl

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w ePrezenty.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

ePrezenty.pl oferuje zawsze:

  • Wysyłka do 48h

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w ePrezenty.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks