Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Grupa eSky to największe Internetowe Biuro Podróży i lider sprzedaży usług turystycznych. Podróże to nasza specjalność. Ciekawość świata połączyliśmy z biznesem. Tak powstała eSky Group, która pomaga innym poznawać nawet najodleglejsze zakątki Ziemi. Od lat wsłuchujemy się w uwagi podróżników i zmieniamy nasze narzędzia, by najlepiej dopasować je do potrzeb. Staramy się zawsze być o krok przed innymi. Bo ten jeden krok to kolejna, niezwykła podróż.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

eSky

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w eSky

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

eSky oferuje zawsze:

  • 15 lat doświadczenia
  • 950 linii lotniczych
  • 50 krajów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w eSky, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże