Etsy

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w Etsy

Przejdź do Etsy

Etsy to globalna platforma sprzedaży unikatowych przedmiotów oraz towarów potrzebnych do działalności twórczej. Znajdziesz tu mnóstwo niezwykłych produktów, od unikatowych wyrobów rękodzielniczych po skarby vintage.

W czasach rosnącej automatyzacji naszą misją jest dbanie o to, aby w sercu działalności handlowej pozostały kontakty międzyludzkie. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym kreatywność żyje i rozkwita, ponieważ jest stymulowana przez ludzi. Pomagamy naszej społeczności sprzedawców przekształcić swoje pomysły w skuteczną działalność biznesową. Nasza platforma łączy ich z milionami kupujących, którzy poszukują alternatywy — czegoś specjalnego, z duszą, idealnego dla uświetnienia momentów zasługujących na szczyptę wyobraźni.

Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby działać w oparciu o nasze wartości oraz pomagać w szerzeniu idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności, których wpływ może wykraczać daleko poza naszą działalność.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1% zwrotu za zakup w Etsy

Przejdź do Etsy

Etsy oferuje zawsze:

  • Globalna platforma sprzedażowa

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Etsy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród