Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Faassh

Uzyskaj 2,5% zwrotu za zakup w Faassh

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

FAASSH – LUXURY FASHION FORWARD

FAASSH stworzone zostało z potrzeby dzielenia się pasją do mody luksusowej. To platforma oferująca najwyższą jakość produktów ponad 100 światowych marek luksusowych i premium włącznie z takimi modowymi pionierami jak : Balenciaga, Gucci, Off-White, Versace, Dior, Prada, Jacquemus, Saint-Laurent, Bottega Veneta.

Codzienna porcja starannie dobranych nowości mody damskiej i męskiej, szybka wysyłka produktów oraz wyspecjalizowana obsługa klienta, to tylko niektóre z elementów tworzących ekskluzywny świat FAASSH. Wszystko skrojone na miarę potrzeb każdego, kto widzi więcej.

Wyrafinowane tkaniny, niepowtarzalne kolory oraz moda high fashion dla kobiet i mężczyzn są najważniejszymi atrybutami marki. Każda rzecz ma swoją wyjątkową historię. Każda wymaga uwagi i świadomości.

Przełamywanie modowych schematów, indywidualizm i harmonia między klasyką a trendami to coś, co przyświeca temu miejscu. Inspiracją stał się wewnętrzny powerlook – siła bijąca od każdego, kto pragnie podkreślić swoją niepowtarzalność. To wizerunek, który ma mówić, kim jesteśmy. Teraz możesz pokazać swój powerlook z FAASSH na swój sposób.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Faassh oferuje zawsze:

  • Luksus darmowej dostawy. Teraz i na zawsze

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Faassh, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.