Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Fandla faktoring

Uzyskaj 325 zł zwrotu za zakup w Fandla faktoring

Zwrot zostanie naliczony za poprawny wniosek pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE, na podstawie tych danych klient podpisze umowę o faktoring w ciągu 60 dni od złożenia wniosku., co oznacza zrealizowanie usługi wykonania faktoringu, na podstawie umowy ramowej. Zwrot przysługuje tylko za nowego klienta. Musi on prowadzić działalność gospodarczą od co najmniej 3 miesięcy.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Fandla Faktoring wypłaca nawet 100% wartości faktury brutto (minus prowizja). Proces w 100% online, żadnych papierowych dokumentów (wystarczy fv), wygodny panel, w którym wszystkie faktury są w jednym miejscu. Dodatkowo wygodna umowa ramowa, bez stałych kosztów, bez stałych zobowiązań.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 150 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Fandla faktoring, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.