Ponad 610 sklepów

Zdobądź zwrot pieniędzy, za wszystko co kupujesz w jednym z naszych 616 zrzeszonych sklepów. Oferujemy zwrot do 15%

Zobacz wszystkie sklepy

Menu

 • Wszystkie buty -10% w sklepie Footshop.pl. Odbierz kod

  Tymczasowa Kampania

  Kupuj buty w Footshop i otrzymaj 10% zniżki z naszym kodem. Oprócz rabatu otrzymasz również 4% zwrotu pieniędzy od Refunder na całe zamówienie! Poniższy kod (widoczny dla zalogowanych użytkowników Refunder) wpisujesz w podsumowaniu zamówienia.

Footshop.pl

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Footshop.pl

Przejdź do Footshop.pl

Aktualne oferty od Footshop.pl

  SUPRA marka pokochana przez gwiazdy takie jak Jay-Z, Kanye West czy Rihanna.

  Marka Supra została założona w 2005 roku przez amerykańskiego skatera Angela Cabadę. Obuwie Supra uzyskało status luksusowego towaru, który dodatkowo podkresla fakt, że Supry noszą mistrzowie rapu jak...

  Przeczytaj więcej

W sklepie Footshop.pl znajdziesz damskie, męskie, dziecięce obuwie, plecaki, czapki i inne akcesoria od takich marek jak Adidas, Happy Socks, Converse czy Nike.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Footshop.pl

Przejdź do Footshop.pl

Footshop.pl oferuje zawsze:

 • Obuwie damskie, męskie i akcesoria
 • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Footshop.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • SUPRA marka pokochana przez gwiazdy takie jak Jay-Z, Kanye West czy Rihanna.

  Tymczasowa Kampania

  Marka Supra została założona w 2005 roku przez amerykańskiego skatera Angela Cabadę. Obuwie Supra uzyskało status luksusowego towaru, który dodatkowo podkresla fakt, że Supry noszą mistrzowie rapu jakimi są na przykład Jay-Z i Lil' Wayne. Kupuj buty w Footshop i otrzymaj 10% zniżki z naszym kodem rabatowym. Oprócz rabatu otrzymasz również 4% zwrotu pieniędzy od Refunder na całe zamówienie! Poniższy kod (widoczny dla zalogowanych użytkowników Refunder) wpisujesz w podsumowaniu zamówienia.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria