Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Frank Body

Uzyskaj aż do 4% zwrotu za zakup w Frank Body

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Nie traktuję siebie zbyt poważnie, ale poważnie podchodzę do właściwej rzeczy.

Dlatego zakochało się we mnie ponad 6 milionów ludzi.

Kilka lat temu w kawiarni pięciu przyjaciół wpadło na drinka i pomysł: skromny peeling kawowy. Ich misją było usunięcie hiperboli, która nasyca przemysł pielęgnacji skóry i sprawienie, by czysta pielęgnacja skóry była przyjemnością. Więc nazwali mnie szczerym i od tego czasu puszczam laski.

To proste, takie dobre.

POZYTYWNOŚĆ CIAŁA.

Chcemy przełamywać standardy piękna. Świętujemy, pokazujemy i promujemy ciała wszystkich kształtów, rozmiarów i umiejętności, prezentując prawdziwe ciała, prawdziwą skórę, prawdziwych ludzi i prawdziwe doświadczenia.

Za kulisami w Babe HQ zawsze naszym celem jest wzbudzanie pewności siebie i bycie pozytywnym. Chcemy, aby każde dziecko czuło się dobrze w swojej skórze. Jeśli to, co wkładamy w świat, nie robi tego, nie robimy tego dobrze.

WSPÓLNOTA I WZMOCNIENIE.

Fundamentem frank jako marka zawsze były i zawsze będą dotyczyły naszej społeczności i otwartej rozmowy, którą w niej prowadzimy. Mocno wierzymy, że poprzez otwarty dialog możemy lepiej realizować naszą misję, aby dzieci czuły się dobrze. Chcemy użyć naszej platformy i głosu, aby podnieść niemowlęta. Zaczyna się to w siedzibie Babe, wzmacniając nasz zespół.

RÓŻNORODNOŚĆ I WŁĄCZANIE.

Różnorodność oznacza oddanie głosu niemowlętom o różnych odcieniach skóry, pochodzących z różnych kultur i ras, w różnym wieku i w różnych okolicznościach. Niemowlęta o różnych przekonaniach i wartościach, płci i preferencjach seksualnych.

Oznacza to podkreślenie wszystkich kształtów, rozmiarów i zdolności ciała.

Zobowiązujemy się do ciągłego uczenia się i dążenia do poprawy, jeśli chodzi o różnorodność i inkluzywność. To dla nas ważne, abyśmy byli odpowiedzialni za to zobowiązanie. Dlatego spisujemy to, aby pokazać, gdzie jesteśmy teraz i dokąd zmierzamy dalej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Frank Body oferuje zawsze:

  • WEGAŃSKIE.
  • WYKONANE W AUSTRALII.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Frank Body, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.