Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Funeda udziela pożyczek ratalnych od 2000 do 12000 PLN na okres od 12 do 48 miesięcy. RRSO zaczyna się już od 57,54%. Proces wnioskowania o pożyczę przebiega całkowicie online i wymaga potwierdzenia konta bankowego przez Instantor.

Wnioski rozpatrywane są w większości automatycznie. Wymagana jest telefoniczna weryfikacja klienta. Pożyczka wypłacana jest przelewem natychmiastowym za pośrednictwem Przelewy24.

Aby otrzymać pożyczkę w Funeda klient musi posiadać:

- obywatelstwo polskie, - rachunek w polskim banku z możliwością dostępu przez Internet, - aktywny numer telefonu komórkowego, - wiek: 20-70 lat. - Formularz rejestracyjny musi być wypełniony przez tą samą osobę, która jest właścicielem konta bankowego.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Funeda

Uzyskaj 65 zł zwrotu za zakup w Funeda

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Funeda oferuje zawsze:

  • Pożyczka online
  • Szybki kredyt

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Funeda, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia