Gatta

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Gatta

Przejdź do Gatta

Aktualne oferty od Gatta

  Odkryj limitowaną kolekcję odzieży sportowej Gatta Move już dziś!

  Linia Move marki Gatta to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania klientek. Produkty utrzymane w charakterze ubrań sportowych doskonale sprawdzają się podczas najintensywniejszych treningów, dotrzymując ...

  Przeczytaj więcej

Marka Gatta już od kilkudziesięciu lat wspiera polskie kobiety wysokiej jakości bielizną, ubraniami, rajstopami oraz dodatkami. Obecnie jest najbardziej znanym producentem polskiej bielizny; bierze aktywny udział nie tylko w udoskonalaniu swoich produktów, ale również w promowaniu ich na polskich i międzynarodowych wybiegach mody.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Gatta

Przejdź do Gatta

Gatta oferuje zawsze:

 • Wysokiej jakości bieliznę, ubrania, rajstopy oraz dodatki
 • Darmową wysyłkę dla zamówień od 99 zł
 • Dostawę w ciągu 48h

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Gatta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Odkryj limitowaną kolekcję odzieży sportowej Gatta Move już dziś!

  Tymczasowa Kampania

  Linia Move marki Gatta to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania klientek. Produkty utrzymane w charakterze ubrań sportowych doskonale sprawdzają się podczas najintensywniejszych treningów, dotrzymując tempa nawet zawodowcom. Wszystkie produkty dostępne z owej linii są wykonane ze starannością i dbałością o detale. Modele legginsów można spotkać w wielu odsłonach kolorystycznych, od całkowicie czarnych do szalenie kolorowych.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria