Gatta

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Gatta

Przejdź do Gatta

Aktualne oferty od Gatta

  Rajstopy, których nie może zabraknąć w Twojej szafie w ten sezon!

  Wyjątkowe rajstopy Dotsy z nowej kolekcji wzorzystych rajstop od marki Gatta to model, którego nie może zabraknąć w Twojej szafie w nadchodzącym sezonie. Dopasowana by uzyskać delikatne i równomierne ...

  Przeczytaj więcej

Marka Gatta już od kilkudziesięciu lat wspiera polskie kobiety wysokiej jakości bielizną, ubraniami, rajstopami oraz dodatkami. Obecnie jest najbardziej znanym producentem polskiej bielizny; bierze aktywny udział nie tylko w udoskonalaniu swoich produktów, ale również w promowaniu ich na polskich i międzynarodowych wybiegach mody.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Gatta

Przejdź do Gatta

Gatta oferuje zawsze:

 • Wysokiej jakości bieliznę, ubrania, rajstopy oraz dodatki
 • Darmową wysyłkę dla zamówień od 99 zł
 • Dostawę w ciągu 48h

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Gatta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Rajstopy, których nie może zabraknąć w Twojej szafie w ten sezon!

  Tymczasowa Kampania

  Wyjątkowe rajstopy Dotsy z nowej kolekcji wzorzystych rajstop od marki Gatta to model, którego nie może zabraknąć w Twojej szafie w nadchodzącym sezonie. Dopasowana by uzyskać delikatne i równomierne krycie grubość, 20 DEN to rozwiązanie wprost z ulic największych stolic świata. Eleganckie, zmysłowe i kobiece to właśnie rajstopy jakich potrzebujesz.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria