Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bielizna termoaktywna Gatta Active to połączenie zaawansowanych technologicznie przędz funkcyjnych i nowoczesnego designu w oparciu wieloletnie doświadczenia w produkcji dzianin przy zastosowaniu najnowocześniejszych na świecie maszyn.

Produkty sportowe Gatta Active to funkcjonalna sportowa bielizna i odzież termoaktywna, która jest odpowiedzią na naturalne potrzeby organizmu w trakcie dowolnej aktywności. Produkt odprowadza wilgoć, oddycha, zapewnia termoregulacje, posiada właściwości termiczne i higieniczne tworząc nieprzyjazne środowisko dla bakterii. Materiał zbudowany jest z dwuwarstwowej dzianiny na bazie mikrowłókien z funkcyjnych przędz od najlepszych światowych dostawców.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w Gatta Active

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Gatta Active oferuje zawsze:

  • Szybka dostawa
  • 60 dni na zwrot
  • Darmowa dostawa od 149 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Gatta Active, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.