Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bonus za aktywność: oprocentowanie nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym (do 12 miesięcy, dla kwoty 10 000 zł, pod warunkiem wpływu wynagrodzenia minimum 1000 zł).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

GET IN Bank - Konto Proste Zasady

Uzyskaj 20 zł zwrotu za zakup w GET IN Bank - Konto Proste Zasady

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nastąpi uruchomienie rachunku, a klient otrzyma kartę płatniczą do konta. Zwrot dotyczy nowych klientów, tj. takich, którzy nie posiadali wcześniej dostępu do bankowości elektronicznej Getin Banku

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nastąpi uruchomienie rachunku, a klient otrzyma kartę płatniczą do konta. Zwrot dotyczy nowych klientów, tj. takich, którzy nie posiadali wcześniej dostępu do bankowości elektronicznej Getin Banku

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w GET IN Bank - Konto Proste Zasady, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping