Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

GOLASHOP

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w GOLASHOP

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Brytyjska marka z ponad stuletnią tradycją - Gola już w Polsce. Gola to esencja brytyjskiego stylu, w którym wygoda idzie w parze z niewymuszonym luzem. Marka została założona w 1905 roku pod Manchesterem, a jej początki związane są z produkcją obuwia piłkarskiego. Przez wiele lat marka tworzyła buty dla brytyjskich sportowców, żeby w latach 60. — wraz ze wzrostem popularności sportowego stylu — rozpocząć ekspansję na ulice miast. Powstały modele takie jak Harrier, Bullet czy Mark Cox, które zostały pokochane przez miłośników casualowego ubioru. Modele te do dzisiaj reprezentują brytyjską obuwniczą tradycję i łączą pokolenia. Próbę czasu przetrwały dzięki swojej funkcjonalności i unikalnym designom. Po 115 latach od powstania widzimy, że Gola to marka ponadczasowa, a jej kultowość w środowiskach sportowych i muzycznych nie podlega wątpliwości. Współczesne kolekcje bazują na długoletniej sportowej tradycji i wysokiej jakości materiałach. W ofercie marki znajdziemy m.in. produkty wegańskie, powstałe w trosce o dobro planety, a także buty stworzone we współpracy z Liberty of London, znanym na całym świecie producentem pięknych tkanin premium. Wybierając Golę, stawiasz na sprawdzony i stuprocentowy komfort w wydaniu vintage.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

GOLASHOP oferuje zawsze:

  • Oficjalna strona producenta.
  • 100 dni na zwrot.
  • Darmowa dostawa.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 35 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w GOLASHOP, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.