Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dzięki Groupon codziennie znajdziesz oferty promocyjne na produkty i usługi w tym restauracje, wycieczki, kosmetyki i salony spa. Każda oferta objęta jest zniżką nawet do 70%.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Groupon

Uzyskaj aż do 4.5% zwrotu za zakup w Groupon

Poziomy zwrotu

Wyjazdy, Twoje miasto 4.5%
Pozostałe 2.5%
Multikino 0.75%

Wszystkie poziomy zwrotów

Groupon oferuje zawsze:

  • Oferty na Restauracje, Hotele, Kursy, Makijaż, Masaż, Spa, Noclegi i Więcej!

Ważne informacje

Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana.Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana.

Po dokonaniu zakupu w Groupon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Groupon

Groupon oferuje zwrot aż do 4.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Wyjazdy, Twoje miasto 4.5%
Pozostałe 2.5%
Multikino 0.75%

Więcej sklepów z kategorii Nöje & Underhållning