HAPPYCAR

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w HAPPYCAR

Przejdź do HAPPYCAR

HAPPYCAR jest porównywarką cen wynajmu samochodów i jest dostępna w 7 językach (niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, angielski i polski). Naszym klientom oferujemy możliwość porównywania ofert wynajmu na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w HAPPYCAR

Przejdź do HAPPYCAR

HAPPYCAR oferuje zawsze:

  • Wynajem samochodów na całym świecie.
  • Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wynajmem.
  • Gwarancja najlepszej ceny.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Do 365 dni po wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w HAPPYCAR, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże