Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Helpfind - odszkodowania komunikacyjne

Uzyskaj 57,50 zł zwrotu za zakup w Helpfind - odszkodowania komunikacyjne

Zwrot zostanie przyznany jeśli wszystkie dane zawarte w formularzu będą prawidłowe, oraz odbędzie się rozmowa telefoniczna w czasie której zostaną potwierdzone swoje dane i zainteresowanie produktem oraz zostanie podpisana umowa o dochodzenie odszkodowania. Klient musi mieć udokumentowaną szkodę (np. kosztorysem lub innymi dokumentami), która wystąpiła w okresie ostatnich 3 lat.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Helpfind sprawdzi, czy należy Ci się odszkodowanie lub dopłata do wypłaconej rekompensaty za szkodę w ciągu ostatnich 3 lat. Firma oferuje bezpłatną analizę kosztorysu naprawy pojazdu. Dopłata nawet w 48h, średnia wysokość dopłaty 2300 zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Helpfind - odszkodowania komunikacyjne, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.