Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Jeśli uwielbiasz dekorować swój dom, zmieniać w nim styl czy coś poprawiać, na pewno zachwycą Cię kolekcje produktów home&you;. Znajdziesz tutaj ozdoby do kuchni, salonu, jadalni i łazienki. Dodaj wnętrzu charakteru i ciepła za sprawą dekoracji ze sklepu home&you;.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.7% zwrotu za zakup w home&you

home&you oferuje zawsze:

  • Ozdoby do kuchni, salonu, jadalni i łazienki

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w home&you, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.