Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

HostelsClub.com to międzynarodowy system rezerwacji 27 000 opcji noclegowych: hoteli, guest house'ów, Bed&Break; i innych w 166 krajach świata. Polska wersja strony znajduje się pod adresem http://www.hostelsclub.com/index-pl.html.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hostels Club

Uzyskaj 2.1% zwrotu za zakup w Hostels Club

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Hostels Club oferuje zawsze:

  • Hotele, guest housy, B&B w 166 krajach świata
  • Łatwy i szybki system rezerwacji
  • Strona dostępna także w języku polskim

Ważne informacje

Rejestracja cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po wykorzystaniu rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Hostels Club, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże