Hotels.com

Uzyskaj aż do 6% zwrotu za zakup w Hotels.com

Przejdź do Hotels.com

Aktualne oferty od Hotels.com

  Opadające liście i opadające ceny! Spadają liście, spadają ceny!

  Zafunduj sobie odrobinę luksusu i zaplanuj jesienny wypad. Rezerwuj dziś i oszczędź aż do 40% na wybrane hotele w Hotels.com! Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych między 26.9-30.10 2017 oraz wykorzyst...

  Przeczytaj więcej

Hotels.com to największy na świecie serwis internetowy, na którym możesz rezerwować hotele niezależne, jak i znaleźć największe sieci hoteli oraz pensjonaty. Hotels.com oferuje zakwaterowanie w ponad 200 krajach. Wygodny system wyszukiwania pozwoli Ci wybrać hotele z wybranymi udogodnieniami wtym np. bezpłatne śniadanie, siłownia w hotelu, spa, czy nawet pole golfowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 6% zwrotu za zakup w Hotels.com

Przejdź do Hotels.com

Poziomy zwrotu

 • Rezerwacje wykorzystane bez Hotel Rewards

  6%
 • Rezerwacje wykorzystane z Hotel Rewards

  5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Hotels.com oferuje zawsze:

 • Hotele w ponad 200 krajach świata.
 • Gromadzenie noclegów w programie Hotel Rewards - Zgromadź 10 noclegów i zdobądź jeden bezpłatny.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc z programu Hotels.com Rewards czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana. Rezerwacja dokonana bez Hotel Rewards upoważnia do 4% cashbacku. Rezerwacja dokonana z Hotel Rewards upoważnia do 4% cashbacku.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Hotels.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Opadające liście i opadające ceny! Spadają liście, spadają ceny!

  Tymczasowa Kampania

  Zafunduj sobie odrobinę luksusu i zaplanuj jesienny wypad. Rezerwuj dziś i oszczędź aż do 40% na wybrane hotele w Hotels.com! Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych między 26.9-30.10 2017 oraz wykorzystanych między 26.9-3.12 2017. Jeżeli zarezerwujesz nocleg bez Hotel Rewards otrzymasz 6% cashbacku. Rezerwując nocleg z Hotel Rewards otrzymasz 5% zwrotu. Promocja o zwiększony cashback od Refunder trwa do 22.10.2017.

Zwrot w Hotels.com

Hotels.com oferuje zwrot aż do 6%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Rezerwacje wykorzystane bez Hotel Rewards

  6%
 • Rezerwacje wykorzystane z Hotel Rewards

  5%

Więcej sklepów z kategorii Podróże