Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

deaShirt to niezwykle pomysłowy sklep, który pomoże ci w zaprojektowaniu t-shirtu na każdą okazję. Dzięki bardzo prostemu generatorowi, bez problemu stworzysz swój projekt. Możesz wybrać font, grafikę z bogatej bazy wewnętrznej sklepu lub własną, a system od razu podsumuje jaki będzie ostateczny koszt twojego pomysłu. Nadruk możesz stworzyć na różnego rodzaju koszulkach – od klasycznych białych po sportowe, moro czy bezrękawniki. Istnieje również możliwość umieszczenia na druku na longsleevach, bluzach z kapturem czy… bokserkach! Wszystko po to, żeby klient mógł wykorzystać swoją kreatywność na różne sposoby. Dzięki możliwościom jakie daje IdeaShirt, stworzysz niezapomniane prezenty dla siebie i swoich bliskich!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 0.9% zwrotu za zakup w IdeaShirt

IdeaShirt oferuje zawsze:

  • Darmowa wysyłka od 180zł

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w IdeaShirt, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

FAQ