Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

imoo

Uzyskaj 1,4% zwrotu za zakup w imoo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

imoo posiada pierwszy na świecie podwójny aparat fotograficzny z przodu i z tyłu. Jest najbardziej flagowym telefonem z podwójnym aparatem fotograficznym, jest to także najlepsze urządzenie do utrzymywania kontaktu z dziećmi. Bezpieczeństwo dzieci jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego imoo zawsze traktuje je jako rzecz nadrzędną podczas projektowania urządzeń. Wiemy, że bezpieczeństwo dzieci jest najważniejszą rzeczą dla rodziców. Oprócz funkcji bezpieczeństwa, imoo zapewnia również pomoc w zdrowym rozwoju dzieci. Szereg funkcji może skutecznie pomagać dzieciom w nauce i zdrowiu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w imoo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.