Inteligo Konto osobiste

Uzyskaj 33.50 zł zwrotu za zakup w Inteligo Konto osobiste

Przejdź do Inteligo Konto osobiste

Konto Inteligo to rachunek godny polecenia osobom preferującym elektroniczne kanały obsługi. Dużą zaletą konta w Inteligo jest możliwość wyboru kilku kart płatniczych. Podstawowa oferta obejmuje kartę debetową Visa Electron lub kartę MasterCard payPass z funkcją płatności zbliżeniowych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 33.50 zł zwrotu za zakup w Inteligo Konto osobiste

Przejdź do Inteligo Konto osobiste

Inteligo Konto osobiste oferuje zawsze:

  • Brak opłat za prowadzenie rachunku, kartę i przelewy
  • Obsługa konta przez stronę www, serwis mobilny, telefon, SMS
  • Szeroka sieć bezpłatnych bankomatów

Ważne informacje

Warunkiem otrzymania cashbacku jest wykonanie, w ciągu 60 dni od daty otwarcia Konta Inteligo, przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego. Wynagrodzenie zostanie przyznane za każdego nowego klienta, który złoży wniosek i spełni warunki do naliczenia cashbacku. Nowy klient to osoba, która w przeszłości nie posiadała konta osobistego w banku i nie wnioskowała o taki produkt.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni od czasu otwarcia konta

Po dokonaniu zakupu w Inteligo Konto osobiste, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia