Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Jakikredyt

Uzyskaj 75 zł zwrotu za zakup w Jakikredyt

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest odbycie przez Klienta spotkania z ekspertem kredytowym w formie stacjonarnej lub w formie telekonferencji/wideokonferencji.

Rozliczenie nastąpi za unikalne odbyte spotkanie, które odbędzie się w ciągu miesiąca od daty złożenia wniosku.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Aktualne porównanie kredytów hipotecznych - niezależne porównanie kilkunastu ofert i oszczędź nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Błyskawiczna weryfikacja zdolności kredytowej. Szybko i bezpiecznie – bez zapytań do BIK. Bezpłatne wsparcie doświadczonego eksperta. Możliwość wsparcia w analizie ofert i formalnościach. Bez dodatkowych kosztów związanych przy uzyskaniu finansowania na wymarzoną nieruchomość.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Jakikredyt oferuje zawsze:

  • Oszczędź nawet 77 tys. zł dzięki porównaniu ofert różnych banków!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od odbytego spotkania

Po dokonaniu zakupu w Jakikredyt, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.