Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

KalkulatorKalorii.net to najnowocześniejszy w Polsce serwis pozwalający na planowanie diety. Oferta skierowana jest zarówno dla osób walczących z nadwagą jak i sportowców. W ofercie serwisu znajduje się narzędzie do planowania diety Dziennik Kalorii, który pozwala na planowanie diety dostosowanej do użytkownika.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

KalkulatorKalorii.net

Uzyskaj aż do 18.4% zwrotu za zakup w KalkulatorKalorii.net

Poziomy zwrotu

Dieta na 30/90/180 dni 9.2%
Dziennik Kalorii na 30/90/180 dni 18.4%
Plan Treningowy 12.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

KalkulatorKalorii.net oferuje zawsze:

  • Błyskawiczna aktywacja, korzystasz od razu po zakupie

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w KalkulatorKalorii.net, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w KalkulatorKalorii.net

KalkulatorKalorii.net oferuje zwrot aż do 18.4%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Dieta na 30/90/180 dni 9.2%
Dziennik Kalorii na 30/90/180 dni 18.4%
Plan Treningowy 12.3%
Zestaw Fitness 6.1%
Indywidualna Opieka Dietetyczna 4.3%

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Sport i Rekreacja i Usługi i Prenumeraty