Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Karta Kredytowa Citi Simplicity ze zwrotem do 660 zł

Uzyskaj 75 zł zwrotu za zakup w Karta Kredytowa Citi Simplicity ze zwrotem do 660 zł

Wynagrodzenie przyznane będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie podpisana umowa, a następnie karta zostanie wydana.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Weź to dla siebie!

Nawet 660 zł zwrotu za zakupy.

Zrób zakupy nową kartą Citi na min. 600 zł,

rozłóż je na wygodne raty, a my zwrócimy Ci nawet 660 zł.

RRSO 14,84%

Oferta dla nowych Klientów, ważna do 16.05.2022 lub do wyczerpania puli nagród.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Karta Kredytowa Citi Simplicity ze zwrotem do 660 zł oferuje zawsze:

  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty – wtedy, gdy jej używasz
  • Wygodny kredyt do 56 dni​
  • Komfortowe raty dostępne od ręki​
  • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje​

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od wydania karty

Po dokonaniu zakupu w Karta Kredytowa Citi Simplicity ze zwrotem do 660 zł, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.