Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Karta kredytowa z bonusem nawet 350 zł do wydania na Allegro!

Uzyskaj 1,3% zwrotu za zakup w Karta kredytowa z bonusem nawet 350 zł do wydania na Allegro!

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Wynagrodzenie przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na podstawie wygenerowanego formularza zostanie uruchomiona karta kredytowa.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Z kartą kredytową można zyskać do 350 złotych na zakupy na Allegro! Dodatkowo odnawialny limit do 30 000 zł, do 56 dni bez odsetek, płatności mobilne ApplePay i Google Pa, automatyczna spłata zadłużenia oraz program mamBonus - można zbierać punkty i wymieniać je na vouchery. Promocja trwa do 31.05.2022 r.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Karta kredytowa z bonusem nawet 350 zł do wydania na Allegro! oferuje zawsze:

  • KARTA, która spełni Twoje oczekiwania

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.