Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa

Uzyskaj 70 zł zwrotu za zakup w Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie wysłanego formularza zostanie podpisana umowa o prowadzenie konta, która nie zostanie wypowiedziana. Ponadto, wniosek o konto musi pochodzić od nowego klienta, rozumianego jako osobę która w ciągu ostatniego roku od momentu złożenia wniosku nie posiadała konta w Banku Pekao.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Otwórz Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową Visa, bankowością elektroniczną Pekao24, spełnij warunki promocji i zgarnij e-kody do Allegro o wartości nawet do 200 zł!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa oferuje zawsze:

  • Nie zwlekaj! Ilość e-kodów jest ograniczona!
  • 0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego
  • 0 zł za obsługę karty debetowej Visa Debit FX1
  • 0 zł prowizji banku za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą kartą debetową Visa Debit FX1
  • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce kartą debetową Visa Debit FX1

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 160 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Konta Przekorzystnego z kartą wielowalutową Visa , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.