Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Otwarte na Biznes w promocji „+1000 dla biznesu”

Zyskaj 225 zł cashback za zakupy w Konto Otwarte na Biznes w promocji „+1000 dla biznesu”

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto Firmowe Banku BNP Paribas w promocji "+1000 dla biznesu" to 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy, 0 zł za przelewy internetowe w PLN i EUR, w tym do ZUS i Urzędu Skarbowego, 0 zł za użytkowanie karty debetowej, jeżeli w danym miesiącu zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto Otwarte na Biznes w promocji „+1000 dla biznesu” oferuje zawsze:

  • 0 zł za prowadzenie Rachunku otwartego w Promocji przez 12 miesięcy od zawarcia umowy,
  • 0 zł 0 zł za przelewy internetowe w PLN i EUR (SEPA) w tym ZUS i US*.
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej, przy transakcjach bezgotówkowych na min. 500 zł/mies.,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty w bankomatach usytuowanych w centrach Klienta.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Konto Otwarte na Biznes w promocji „+1000 dla biznesu”, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.