Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep internetowy Król Majtek Pierwszy.pl powstał w 2010 roku i od tego czasu z sukcesem jest rozwijany. Czynnikiem wyróżniającym nas na tle konkurencji jest fakt, że sprzedajemy w większości marki własne lub marki, na które posiadamy wyłączność dystrybucji w Europie. W związku z powyższym nie ma czynnika rywalizacji cenowej z innymi sklepami i podmiotami.

Na ten moment w naszej ofercie jest ponad 4000 produktów dla mężczyzn niedostępnych w innych sklepach.

Stawiamy na wysokie standardy, stąd sami organizujemy sesje foto-video z własnymi modelami, a od 2018 roku standardem są prezentacje video do produktów. Obecnie ponad 500 produktów posiada takie prezentacje.

Na Królewskim Dworze bardzo dużo się dzieje – w każdym tygodniu mamy minimum jedną premierę, regularnie organizujemy weekendy z darmową dostawą, oraz akcje promocyjne z wysokimi rabatami.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Król Majtek Pierwszy

Uzyskaj 6.5% zwrotu za zakup w Król Majtek Pierwszy

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Król Majtek Pierwszy oferuje zawsze:

  • Darmowe zwroty i wymiany
  • Bezpieczne zakupy
  • Rabaty dla stałych klientów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Król Majtek Pierwszy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria