Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

KurierNet oferuje usługi kurierskie takich firm jak: UPS, DPD, GLS oraz K-EX w zakresie przesyłek krajowych oraz zagranicznych do krajów UE.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

KurierNet

Uzyskaj 4.9% zwrotu za zakup w KurierNet

KurierNet oferuje zawsze:

  • Najtańsze przesyłki kurierskie

Ważne informacje

Zwrot cashbacku tylko dla nowych klientów, którzy przed przejściem ze strony Refunder do KurierNet, nie uczestniczyli w programie lojalnościowym KurierNET.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w KurierNet, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Tjänster & Abonnemang i Usługi i Prenumeraty