Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

KurierNet

Uzyskaj 4,9% zwrotu za zakup w KurierNet

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
KurierNet oferuje usługi kurierskie takich firm jak: UPS, DPD, GLS oraz K-EX w zakresie przesyłek krajowych oraz zagranicznych do krajów UE.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

KurierNet oferuje zawsze:

  • Najtańsze przesyłki kurierskie

Ważne informacje

Zwrot cashbacku tylko dla nowych klientów, którzy przed przejściem ze strony Refunder do KurierNet, nie uczestniczyli w programie lojalnościowym KurierNET.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w KurierNet, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.