Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Znajdziesz tutaj wyszukane i starannie wyselekcjonowane żakiety, spodnie, spódnice, swetry i kardigany, buty, biżuterię i torebki a nawet perfumy. Labels & Love to ubrania i dodatki idealne do pracy, na randkę, zabawę z dzieckiem, czy też bal. Produkty dostępne w sklepie pochodzą z całego świata, a głównie Grecji, Hiszpanii, Włoch, Francji, Danii i Holandii.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Labels & Love

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Labels & Love

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Labels & Love oferuje zawsze:

  • Ubrania, torebki, perfumy i buty wielu znanych marek z całego świata

Ważne informacje

Cashback nie obejmuje produktów zakupionych w outlecie

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 32 dni

Po dokonaniu zakupu w Labels & Love, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie