Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lantre

Uzyskaj 0,37% zwrotu za zakup w Lantre

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Lantre.pl – oryginalny sprzęt Apple

Lantre.pl to sklep dla prawdziwych fanów sprzętu Apple oraz osób, które poszukują wysokiej jakości sprzętu do codziennych zadań. Zaliczasz się do tego grona? Świetnie trafiłeś! Ten oferujący produkty Apple sklep internetowy powstał w wyniku inspiracji nowinkami technologicznymi.

Wszyscy eksperci w nim pracujący mają wieloletnie doświadczenie w pracy ze sprzętem elektronicznym. To przekłada się na fachowe doradztwo, gdy chodzi o urządzenia Apple Polska (takie jak m.in. iPhone, iPad, iMac, czy akcesoria AirPods). Całą ekipę tworzą profesjonaliści, dla których nowinki technologiczne nie mają żadnych tajemnic, a ich misją jest popularyzowanie tematyki sprzętów Apple wśród szerokiego grona odbiorców.

Podobnie jak autoryzowany sklep Apple, Lantre.pl jako Premium Reseller nie tylko doradza, jaki sprzęt wybrać, ale też świadczy pomoc w dopasowaniu akcesoriów.

Możesz skontaktować się z obsługą w celu uzyskania informacji na temat sposobów finansowania sprzętu. Sklep Lantre przygotował wiele atrakcyjnych propozycji zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców – udogodnienia dla klientów w niczym nie odbiegają od tych oferowanych w Apple Reseller Polska.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Lantre oferuje zawsze:

  • Oficjalna dystrybucja Nie idziemy na kompromisy. Kupując u nas masz pewność że sprzęt pochodzi z oficjalnej dystrybucji.
  • Spersonalizowane konfiguracje U innych musisz czekać miesiąc? My mamy Twoją konfigurację dostępną od ręki!
  • Darmowa dostawa Dostarczamy w 24 godziny, a dla wszystkich zamówień powyżej 200zł dostawa jest za darmo.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Lantre, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.