Lekka Pożyczka

Uzyskaj 110 zł zwrotu za zakup w Lekka Pożyczka

Przejdź do Lekka Pożyczka

Lekka Pożyczka to wygodna pożyczka od 800 do 15000 złotych. Okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 110 zł zwrotu za zakup w Lekka Pożyczka

Przejdź do Lekka Pożyczka

Lekka Pożyczka oferuje zawsze:

  • Wygodna pożyczka od 800 do 15000 złotych.

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa, a następnie pożyczka zostanie udzielona. Cashback od Refunder będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie Lekka Pożyczka nie będzie kwalifikowany do uzyskania cashbacku.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Lekka Pożyczka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia