Lovelymee

Uzyskaj 5.5% zwrotu za zakup w Lovelymee

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Na lovelymee by shumee znajdziesz ponad 20 tys. produktów niemal 100 prestiżowych marek oferujących wyjątkową jakość. Rób zakupy on-line, korzystaj z możliwości kupowania oryginalnych rzeczy mało dostępnych w polskich sklepach marek - w najniższych cenach. Bezpieczeństwo zakupu gwarantuje współpraca z renomowaną firmą płatności on-line - Dotpay. Nad całością czuwa shumee, portal zakupowy bazujący na opiniach. Zrób zakupy za minimum 150 zł, a za przesyłkę kurierską nic nie zapłacisz. Paczkę otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5.5% zwrotu za zakup w Lovelymee

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Lovelymee oferuje zawsze:

  • TOPowe produkty w najniższych cenach.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Lovelymee, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie