Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MAC Cosmetics

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w MAC Cosmetics

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
M·A·C jest światowym liderem oraz wiodącym autorytetem w dziedzinie makijażu dzięki naszemu niedoścignionemu kunsztowi w SZTUCE MAKIJAŻU.

MAC celebruje różnorodność i INDYWIDUALIZM - jesteśmy dla osób w każdym wieku, każdej rasy i każdego gender.

M·A·C jest dumną SPOŁECZNOŚCIĄ profesjonalnych artystów makijażu, którzy współpracują ze sobą, żeby wcielić naszą wizję w życie.

M·A·C jest przodownikiem w KREOWANIU trendów w modzie. Współpracuje z wiodącymi talentami ze świata mody, sztuki i kultury popularnej. Nasi artyści tworzą trendy za kulisami tygodni mody na całym świecie.

MAC wierzy w SPOŁECZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ z inicjatywami takimi jak VIVA GLAM i M·A·C AIDS Fund w samym sercu i duszy naszej wyjątkowej kultury.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

MAC Cosmetics oferuje zawsze:

  • Sklep z kosmetykami online

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w MAC Cosmetics, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.