Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Madnezz to marka powstała z myślą o kobietach nieprzeciętnych. Kobieta Madnezz to kobieta sukcesu, pewna siebie, przykuwająca spojrzenia nie tylko płci przeciwnej, lubiąca wyzwania, szalona w swojej perfekcyjności. Produkty Madnezz tworzone są wyłącznie z najlepszych polskich dzianin dzięki czemu charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz przede wszystkim komfortem użytkowania. Marka, choć bardzo młoda, nie zwalnia kroku i odnosi coraz większe sukcesy. Niedawno pojawiła się na targach mody w Las Vegas oraz Brnie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.7% zwrotu za zakup w Madnezz

Madnezz oferuje zawsze:

  • Polski producent odzieży z myślą o kobietach nieprzeciętnych.
  • Wyłącznie najlepsze polskie dzianiny.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Madnezz, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.