Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Madnezz to marka powstała z myślą o kobietach nieprzeciętnych. Kobieta Madnezz to kobieta sukcesu, pewna siebie, przykuwająca spojrzenia nie tylko płci przeciwnej, lubiąca wyzwania, szalona w swojej perfekcyjności. Produkty Madnezz tworzone są wyłącznie z najlepszych polskich dzianin dzięki czemu charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, lecz przede wszystkim komfortem użytkowania. Marka, choć bardzo młoda, nie zwalnia kroku i odnosi coraz większe sukcesy. Niedawno pojawiła się na targach mody w Las Vegas oraz Brnie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Madnezz

Uzyskaj 6.7% zwrotu za zakup w Madnezz

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Madnezz oferuje zawsze:

  • Polski producent odzieży z myślą o kobietach nieprzeciętnych.
  • Wyłącznie najlepsze polskie dzianiny.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Madnezz, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria