Malowane Bielą

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Malowane Bielą

Przejdź do Malowane Bielą

Sklep MalowaneBielą.pl to, gdzie znajdziesz liczne akcesoria kuchenne oraz inne ozdoby utrzymane w stylistyce skandynawskiej, sygnowane tak znanymi markami, jak m. in. Green Gate, IbLaursen, PiP studio, Krasilnikoff, Ashdene. Doskonałe walory użytkowe oraz estetyczne oferowanych przez MalowaneBielą.pl dodatków doceni każdy, kto pragnie wprowadzić do swojego domu odrobinę magii i niepowtarzalną atmosferę, czyniącą najbliższe otoczenie przyjaznym, pełnym ciepła i niezwykłym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Malowane Bielą

Przejdź do Malowane Bielą

Poziomy zwrotu

 • Pozostałe kategorie

  3.5%
 • Wyprzedaż

  2.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Malowane Bielą oferuje zawsze:

 • Akcesoria do domu utrzymane w stylistyce skandynawskiej
 • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Malowane Bielą, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Malowane Bielą

Malowane Bielą oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Pozostałe kategorie

  3.5%
 • Wyprzedaż

  2.5%

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród