Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Margo collecion

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Margo collecion

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Witamy w Margo collection Jesteśmy podążającym za trendami sklepem internetowym z odzieżą dla kobiet.

Codziennie wysyłamy do was setki paczek z dbałością o każdy szczegół. Sukienki szyjemy w Polsce.

Sweterki, które tak kochacie, także produkujemy na polskiej dziewiarni.

Margo collection tworzą ludzie z pasją, którzy każdego dnia dbają o terminową realizacje zamówień, sprawne rozpatrywanie zwrotów i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Zamówiona rzecz w 99% dochodzi w ciągu jednego dnia roboczego. Zaufaj nam, ubierz się z Margo collection na każdą porę roku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Margo collecion oferuje zawsze:

  • Czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Margo collecion, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.