Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mebowiec.pl oferuje meble oraz wyposażenie kompleksowe wyposażenie wnętrz! Wśród tysiąca wyselekcjonowanych produktów na pewno każdy znajdzie coś dla siebie . Dostępne są tu artykuły zarówno ekskluzywnych marek, jak i ich tańsze odpowiedniki. W naszym meblowym sklepie online zakupisz meble kuchenne, łazienkowe i pokojowe w różnych stylach i przedziałach cenowych. W asortymencie naszej firmy znajdziesz sofy, wersalki, narożniki , krzesła, łóżka , wygodne fotele wypoczynkowe czy też stoły rozkładane z krzesłami. Posiadamy również olbrzymi asortyment mebli skrzyniowych a wśród min. komody, szafy, szafki na buty, biurka itp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Z nami umeblujesz całe swoje mieszkanie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Meblowiec

Uzyskaj 2.4% zwrotu za zakup w Meblowiec

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Meblowiec, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród