Millenium Bank Konto 360° w promocji

Uzyskaj 37.50 zł zwrotu za zakup w Millenium Bank Konto 360° w promocji

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Załóż Konto 360°, spełnij warunki promocji, a premia będzie Twoja. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą do 27 maja 2019 r. i podpisz umowę najpóźniej do 31 maja 2019 r. Zaakceptuj Regulamin promocji i wyraź wymagane w Regulaminie zgody. Załóż aplikację mobilną. W czerwcu, lipcu i sierpniu spełnij warunki aktywności. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz premię prosto na Twoje nowe konto w Banku Millennium!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 37.50 zł zwrotu za zakup w Millenium Bank Konto 360° w promocji

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Millenium Bank Konto 360° w promocji oferuje zawsze:

  • Konto 360° w promocji

Ważne informacje

Wynagrodzenie przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto, na którym Klient dokona min. 1 transakcji kartą lub BLIK w czerwcu 2019 roku oraz w tym samym miesiącu uzyska wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Aby wniosek został zaakceptowany przez Bank, Klient musi być nowym Klientem Banku (nie mógł posiadać żadnego produktu w okresie do roku wstecz od momentu wysłania wniosku, wliczając w to pełnomocnictwa). Klient nie mógł również korzystać wcześniej z żadnej promocji z bonusem 200 zł od Banku Millennium.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Millenium Bank Konto 360° w promocji , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia