Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Millennium - Karta Kredytowa

Uzyskaj 17.50 zł zwrotu za zakup w Millennium - Karta Kredytowa

Zwrot zostanie naliczony za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie wydana karta kredytowa. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów, czyli takich, którzy nie posiadają i nie posiadali wcześniej żadnej relacji z Bankiem.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Karta Kredytowa w Millennium Bank to do 760 zł cashbacku w wybranych sklepach, szeroki wybór kart kredytowych, 5% rabat na zakupy, szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych, okres bezodsetkowy do 51 dni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie naliczony za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie wydana karta kredytowa. Dotyczy to wyłącznie nowych Klientów, czyli takich, którzy nie posiadają i nie posiadali wcześniej żadnej relacji z Bankiem.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Millennium - Karta Kredytowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.