Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie Mineralnie.pl znajdziesz naturalne kosmetyki mineralne, błyszczyki oraz pędzle do makijażu. Te sproszkowane drobno zmielone minerały nie tylko pielęgnują cerą, ale również ją leczą. Polecane są szczególnie do cery trądzikowej oraz tej szczególnie wrażliwej. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, oferujących tylko najwyższą jakość.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Mineralnie.pl

Uzyskaj aż do 7.3% zwrotu za zakup w Mineralnie.pl

Poziomy zwrotu

Asortyment marki BareFacedBeauty 7.3%
Pozostałe produkty 3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Mineralnie.pl oferuje zawsze:

  • Kosmetyki mineralne i akcesoria do makijażu
  • Możliwość dostawy gratis i odbioru osobistego
  • Kosmetyki nie testowane na zwierzętach

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Mineralnie.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Mineralnie.pl

Mineralnie.pl oferuje zwrot aż do 7.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Asortyment marki BareFacedBeauty 7.3%
Pozostałe produkty 3%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie