MK Cafe

Uzyskaj 6 zł zwrotu za zakup w MK Cafe

Przejdź do MK Cafe

Aktualne oferty od MK Cafe

  Rabat -20% na zakup kawy! Promocja do końca września! Odbierz kod.

  Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji najlepsze ziarna z całego świata, świeżo wypalane w małych porcjach. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromat...

  Przeczytaj więcej

Manufaktura MK Cafe Fresh to wieloletnie doświadczenie ludzi i najwyższej jakości sprzęt. Specjalnie dla swoich klientów stworzyli od podstaw kameralną i nowoczesną palarnię kawy, w której profesjonalizm i wiedza doświadczonego producenta spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii kawy. Nad jej jakością czuwają doświadczeni bariści oraz mistrzowie palenia kawy (prażalnicy), którzy dbają o to, żeby zamawiana przez Ciebie kawa była komponowana z najlepszych gatunkowo ziaren.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6 zł zwrotu za zakup w MK Cafe

Przejdź do MK Cafe

MK Cafe oferuje zawsze:

 • Świeżo palona kawa.
 • Bezpłatna dostawa od 35 zł.
 • Wysyłka w 24h.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Dzielenie zakupów w celu zdobycia wyższego cashbacku jest niedozwolone.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MK Cafe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Rabat -20% na zakup kawy! Promocja do końca września! Odbierz kod.

  Tymczasowa Kampania

  Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji najlepsze ziarna z całego świata, świeżo wypalane w małych porcjach. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach i jest nieporównywalna z tą, która miesiącami stoi na sklepowej półce. Dzięki MK Cafe Fresh w dowolnym momencie, możesz zamówić świeżo palone, autorskie mieszanki kaw (blends) lub fascynujące egzotyką kawy jednorodne (origins) z najsłynniejszych kawowych regionów świata, które wypalane są wyłącznie na Twoje potrzeby. Tylko do 30 września otrzymasz 20% zniżki na zakup kawy z poniższym kodem rabatowym. Wpisz go na stronie sklepu MK Cafe przy realizacji zamówienia. Promocja obowiązuje do 30.09.2017.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Usługi i Prenumeraty