Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Stylowa odzież dla kobiet aktywnych i nowoczesnych, a zarazem pragnących podkreślać swoją kobiecość. Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku i jest obecnie liderem w segmencie eleganckiej, stylowej odzieży. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 250 PLN, dostawa gratis.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 2.4% zwrotu za zakup w Monnari

Poziomy zwrotu

Ogólne 2.4%
Outlet 1.2%

Wszystkie poziomy zwrotów

Monnari oferuje zawsze:

  • Szeroka i zróżnicowana oferta odzieży damskiej, obejmująca modne, wygodne i wysokiej jakości ubrania
  • Dostawa gratis przy zamówieniu powyżej 250 zł

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Monnari, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Monnari

Monnari oferuje zwrot aż do 2.4%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Ogólne 2.4%
Outlet 1.2%