Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pojazdy składają się z wielu drobnych części, a bezpieczeństwo jazdy zależy od ich jakości. Sklep Motoautko powstał z myślą o potrzebach kierowców, warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych. Jest jednym z największych sklepów internetowych, o takiej tematyce w sieci! Można znaleźć tutaj produkty takie jak: dywaniki i pokrowce samochodowe, rejestratory jazdy, alkomaty, mierniki grubości lakieru, boxy dachowe, pokrowce na samochód, akcesoria zimowe i wiele innych. Motoautko funkcjonuje od 8 lat i ma w swojej ofercie produkty najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów. W sklepie kupimy artykuły znanych marek np. : Amos, Inter-Pack, Cruz, Atera, SDPROG, Stayhold, Atom, Yanosik.pl oraz K2. Firma stale rozszerza swoją ofertę, śledząc najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej. Sklep posiada również dwa punkty stacjonarne, co świadczy o jego dynamicznym rozwoju. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zakupu, klient może wysłać swoje pytanie - co świadczy o wysokim poziomie usług. Oferta Motoautko jest skierowana do osób które: Są pasjonatami samochodów, Szukają produktów w przystępnych cenach, Wybierają produkty cenionych marek o wysokiej jakości, Cenią sobie bezpieczeństwo i pewność jazdy, Szukają ciekawych rozwiązań i gadżetów

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.9% zwrotu za zakup w Motoautko

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Motoautko oferuje zawsze:

  • Części i akcesoria do samochodów.
  • Dywaniki i pokrowce samochodowe, rejestratory jazdy, alkomaty, mierniki grubości lakieru, boxy dachowe, pokrowce na samochód, akcesoria zimowe i wiele innych.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Motoautko, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.