Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mydlamo

Uzyskaj 2.5% zwrotu za zakup w Mydlamo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Rozsądnie korzystanie z kosmetyków jest niezwykle istotne. Zwłaszcza, w przypadku różnego rodzaju schorzeń skóry. Na szczęście, jest marka Mydlamo, która oferuje najlepsze produkty dla alergików oraz osób zmagających się z chorobami skórnymi. Atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik, każdy kto mierzy się z tymi z nimi, wie, że dobór odpowiednich kosmetyków nie należy do najłatwiejszych. W Mydlamo znajdziesz jednak tylko asortyment stworzony z naturalnych składników, których działanie nie wywoła żadnych niepożądanych efektów. Dlatego już teraz warto zapoznać się z ofertą Mydlamo i przekonać się, co nasz reklamodawca przygotował na swojej stronie mydlamo.pl!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Mydlamo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.