Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Drogeria internetowa nabea.pl to ogromny wybór kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów. Są w niej dostępne produkty takich marek jak: Mokosh, Organic Shop, Vianek, Duolife, Make Me Bio czy Orientana. Oprócz kosmetyków, dostępne są suplementy diety, dzięki którym zadbasz o swoje ciało także od wewnątrz.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Nabea Natural Beauty

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Nabea Natural Beauty

Nabea Natural Beauty oferuje zawsze:

  • Bezpłatna wysyłka od 50 zł
  • Darmowe próbki do zamówienia
  • Wysyłka w 24 godziny

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Nabea Natural Beauty, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie