Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

NajStick.pl to sklep internetowy, dzięki któremu wyposażysz pomieszczenie w kreatywne wzory i stworzysz w swoim domu wyjątkowy nastrój. W ofercie NajStick.pl znajdziesz naklejki ścienne, szablony malarskie oraz naklejki welurowe a także tablice kredowe i naklejki na szyby.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Najstick.pl

Uzyskaj 9.2% zwrotu za zakup w Najstick.pl

Najstick.pl oferuje zawsze:

  • Naklejki na ścianę, szablony malarskie, dekoracje
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Najstick.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród