Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep naturalCHIC to marka łącząca w sobie klasykę, nowoczesność i naturę. Pod jednym szyldem można odnaleźć kwiaty, pachnące świeczki i inne produkty dla Twojego domu. Wyjątkowe zdjęcia oddają w pełni jakość i nieprzeciętność oferowanych produktów. Prostota i klasyka a jednocześnie ekskluzywność to główne cechy i zalety naturalCHIC

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6.7% zwrotu za zakup w naturalCHIC

naturalCHIC oferuje zawsze:

  • Kwiaty, zapachy, świeczki i artykuły wyposażenia wnętrz
  • Dostawa gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 40 dni

Po dokonaniu zakupu w naturalCHIC, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.