NEO24.PL

Uzyskaj 0.75% zwrotu za zakup w NEO24.PL

Przejdź do NEO24.PL

Sklep internetowy NEO24.PL oferuje produkty RTV i AGD najlepszych marek: Amica, Asus, Bosch, Electrolux, LG, Nokia, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Zelmer. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę telewizorów, komputerów, telefonów a nawet gier.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 0.75% zwrotu za zakup w NEO24.PL

Przejdź do NEO24.PL
1 recenzje

NEO24.PL oferuje zawsze:

  • Telewizory, AGD, RTV, komputery, konsole i gry.
  • Możliwość dostawy gratis.

Ważne informacje

Minimalna wartość zamówienia do naliczenia zwrotu to 35 zł. Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w NEO24.PL, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

1 recenzje
(0)  
(0)  
(0)  
(0)  
Asortyment: Czas dostawy: Sklep internetowy: Użyteczność:

Recenzje (1)

2019-02-20

Katarzyna K. Zweryfikowany kupujący

Najgorszy sklep internetowy z jakim miałam doświadczenie

Sklep wysyła paczkę z opóźnieniem i dalej zupełny brak zainteresowania czy paczka dojdzie czy nie. Mimo opłaty za transport z wniesieniem paczka spędziła prawie tydzień na magazynie bo była za ciężka i nikt nie chcial jej idebrac. Brak chęci pomocy w przypadku gdy firma kurierska z którą współpracują nie chce doręczyć paczki bo jest ona za ciężka. Brak szacunku dla klienta i brak zainteresowania jego problem. Mimo moich codziennych licznych telefonów, z prośbą o interwencję u firmy kurierskiej przez którą wysłali paczkę nikt nie byl zainteresowany rozwiazaniem problemu. Codziennie dostawalam fałszywe informacje że paczka dojdzie.

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: Wszystko kupuję online!

Wiek: 21-30

Płeć: Kobieta

Więcej sklepów z kategorii Shopping