NEO24.PL

Uzyskaj 0.9% zwrotu za zakup w NEO24.PL

Przejdź do NEO24.PL

Sklep internetowy NEO24.PL oferuje produkty RTV i AGD najlepszych marek: Amica, Asus, Bosch, Electrolux, LG, Nokia, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Zelmer. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę telewizorów, komputerów, telefonów a nawet gier.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 0.9% zwrotu za zakup w NEO24.PL

Przejdź do NEO24.PL
1 recenzje

NEO24.PL oferuje zawsze:

  • Telewizory, AGD, RTV, komputery, konsole i gry.
  • Możliwość dostawy gratis.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NEO24.PL, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

1 recenzje
(0)  
(0)  
(0)  
(0)  
Asortyment: Czas dostawy: Sklep internetowy: Użyteczność:

Recenzje (1)

2019-02-20

Katarzyna K. Zweryfikowany kupujący

Najgorszy sklep internetowy z jakim miałam doświadczenie

Sklep wysyła paczkę z opóźnieniem i dalej zupełny brak zainteresowania czy paczka dojdzie czy nie. Mimo opłaty za transport z wniesieniem paczka spędziła prawie tydzień na magazynie bo była za ciężka i nikt nie chcial jej idebrac. Brak chęci pomocy w przypadku gdy firma kurierska z którą współpracują nie chce doręczyć paczki bo jest ona za ciężka. Brak szacunku dla klienta i brak zainteresowania jego problem. Mimo moich codziennych licznych telefonów, z prośbą o interwencję u firmy kurierskiej przez którą wysłali paczkę nikt nie byl zainteresowany rozwiazaniem problemu. Codziennie dostawalam fałszywe informacje że paczka dojdzie.

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: Wszystko kupuję online!

Wiek: 21-30

Płeć: Kobieta

Więcej sklepów z kategorii Shopping