netmoda.pl

Uzyskaj 2.75% zwrotu za zakup w netmoda.pl

Przejdź do netmoda.pl

Netmoda.pl to miejsce, w którym możesz wykreować swój własny, niepowtarzalny styl. Przestrzeń, w której spośród setek różnorodnych produktów, możesz wybrać coś idealnego dla siebie. Znajdziesz u nas przede wszystkim unikalne modele niedostępne w innych sklepach. Stawiamy przede wszystkim na styl,jakość oraz wygodę.

Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszego Klienta dlatego mamy aż 99% pozytywnych opini. Ponad 500 000 osób śledzi nas na facebooku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.75% zwrotu za zakup w netmoda.pl

Przejdź do netmoda.pl

netmoda.pl oferuje zawsze:

  • Modna odzież damska
  • Zaufany sprzedawca
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w netmoda.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping